Hakkımızda

Sektörde 12 yılı aşkın tecrübeye sahip Piksel Veri Bilişim A.Ş. web tabanlı yazılım konusunda oldukça önemli işlere imza atmıştır.
Özel ve kamu sektöründe proje bazlı iş geliştirme modeliyle çalışan firmamız, farklı alanlarda çok önemli tecrübeler kazanmıştır. Özellikle iş zekası alanında Türkiye'nin önde gelen üniversitelerine bağlı Nanoteknoloji ve Merkez laboratuvarlarına İş Zekası yazılımlarını geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.
Merkezimiz TEKNOPARK ANKARA'da bulunmaktadır. Hizmetlerimizi hem teknopark, hem de GOLDEN TOWER PLAZA'da sürdürmekteyiz.
Firmamız; .NET CORE, MS-SQL, POSTGRESQL, ORACLE, MYSQL, PHP, VUE.JS, REACT, DOCKER altyapıları ile yazılım geliştirmektedir.
Piksel Veri Bilişim A.Ş. konusunda uzman düzeyinde deneyime sahip ekiple, tek kişilik start-up'lardan, küçük ve orta ölçekli işletmelere ve büyük şirketlere kadar uzanan müşteriler için en kaliteli çözümleri hayata geçirmiştir ve geçirmeye devam etmektedir.
Profesyonel olmamıza rağmen her projeyi ilk işimiz gibi görüyoruz ve her projeye heyecan duyarak başlıyoruz...

Profesyonel olmamıza rağmen her projeyi ilk işimiz gibi görüyoruz ve her projeye heyecan duyarak başlıyoruz...

1000+

Mutlu Müşteri

500K+

Kod Satırı

100000 +

Çay

35K+

Çalışma Saati

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Piksel Bilişim olarak başarılı projeler içinde bulunmayı çok seviyoruz. Sizde projenizi başarıya ulaştırmak Fikirlerinizi kullanabiir hale getirmek istiyorsanız bize ulaşın.

İletişime Geçin